Zarządzanie i Pośrednictwo Nieruchomości Anna Leczycka

Zarządzanie i Pośrednictwo Nieruchomości Anna Leczycka

ul. Pocztowa 5/4

11-500 Giżycko

tel. 504 437 475

Wspólny Dom

Zarządzanie i Pośrednictwo Nieruchomości Anna Leczycka

tel. 504 437 475

Oferta firmy

Sprawdź ofertę zarządzania i administrowania nieruchomościami mieszkalnymi

przejdź

        Dzięki nowoczesnemu podejściu do zarządzania nieruchomościami jesteśmy w stanie spełnić Wasze oczekiwania, które często były do dziś lekceważone lub wmawiano Wam, że czegoś się nie da zrealizować. Otóż, większość rzeczy można zrobić, można zmodernizować, można wybudować. Wystarczy chcieć i dysponować odpowiednią wiedzą. My właśnie oferujemy Państwu możliwość realizacji planów, których do dziś nie zrealizowaliście. Naszym atutem jest również dostosowanie czasu pracy do Państwa potrzeb – 24 h/d.

        Poprzez ograniczenie zatrudnienia i nowoczesne techniki zarządzania swoje usługi świadczymy w najniższych cenach na rynku. Podkreślić należy, że oprócz wynagrodzenia za zarządzanie w kwocie od 0,50 zł/m2*m-c nie pobieramy innych opłat np. za zaświadczenie, kserokopie dokumentów, czy jak to niektórzy czynią 1 % od prowadzonej inwestycji.

        Dzięki dużemu doświadczeniu na rynku nieruchomości, doświadczeniu w zarządzaniu przedsiębiorstwami komunalnymi, wykonaniu licznych remontów i inwestycji, wiedzy z zakresu gospodarki odpadami i zbiorowego zaopatrzenia w wodę, jesteśmy w stanie określić precyzyjnie Państwa potrzeby i je zaspokajać.

        Misją firmy jest oferowanie usług w jak najbardziej przystępnych cenach usług, przy zachowaniu jak najwyższych standardów jakości. Po mimo dużej ilości kontrahentów do każdego potrafimy odnieść się indywidualnie. Staramy się załatwiać sprawy szybko i sprawnie ceniąc czas naszych klientów. Pracownicy naszego przedsiębiorstwa rozumieją, że firma nasza istnieje dla klientów i tylko dzięki nim.

Serdecznie zapraszam na spotkanie w biurze w Giżycku przy ul. Pocztowej 5/4

 lub o kontakt telefoniczny pod numerem 504437475.

e-mail: biuro@wspolnydom.eu

 

Jesteśmy również w stanie  dojechać na spotkanie informacyjne  w miejsce przez Państwa wyznaczone